Нове українське кіно

Артхаус Трафік та Державне агентство України з питань кіно представляють фестиваль «Нове українське кіно» – добірку сучасних стрічок, які були показані на міжнародних кінофестивалях світу, та стали подіями в Україні. Кіноклубний фестиваль триватиме з 1 березня по 30 квітня.

Програма:
вся інформація про фестиваль


НОВЕ БРИТАНСЬКЕ КІНО – 2018

З 1 грудня по 1 березня всі охочі можуть провести у своїх кіноклубах фестиваль «Нове британське кіно», який проходить за підтримки Британської Ради в Україні. Для безкоштовних показів пропонується нова робота Пітера Джексона – документальна стрічка «Вони не постаріють», в основу якої лягла відреставрована хроніка Першої світової війни; трилери «Тебе ніколи тут не було» з Хоакіном Феніксом та «Вбивство священого оленя» з Ніколь Кідман та Колін Фарреллом, документальна стрічка про дику природу – «Земля. Один вражаючий день», а також добірка найкращих короткометражних фільмів за версією Британської кіноакадеміі – «BAFTA: Британія. Коротко 2018».

Програма:
вся інформація про фестиваль


КЛАСИКА АВСТРАЛІЙСЬКОГО КІНО

З 1 грудня  по 28 лютого організаторам кіноклубів пропонується провести Спеціальний показ класики австралійського кіно -  містичної драми «Пікнік біля Навислої скелі» Пітера Віра, знятої у 1975р за мотивами однойменного роману Джоан Ліндсі. Покази відбуваються за підтримки Посольства Австралії в Україні.

Програма:
вся інформація про фестиваль


Доґвіль

Dogville

З 22 листопада по 6 грудня 2018 пропонуємо кіноклубам провести спеціальні покази культового фільму «Доґвіль», приурочені до виходу у прокат нової стрічки Ларса фон Трієра «Дім, який побудував Джек». 

вся інформація про фестиваль