Єврофест: кіно для кожного

З 1 січня по 31 березня в рамках проекту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» вперше відбудеться «Єврофест: кіно для кожного» – кінофестиваль європейських фільмів, створений для підвищення толерантності та рівності в українському суспільстві, а також розширення можливостей дозвілля для людей з інвалідністю.

Програма:
вся інформація про фестиваль


Українське дитяче кіно

В Україні вперше відбудеться кіноклубний фестиваль «Українське дитяче кіно», він триватиме до 20 грудня 2019 року.

Програма:
вся інформація про фестиваль


НОВЕ БРИТАНСЬКЕ КІНО – 2019

З 1 грудня по 28 лютого всі охочі можуть провести у своїх кіноклубах фестиваль «Нове британське кіно», який проходить за підтримки Британської Ради в Україні. Для безкоштовних показів пропонується нова робота ветерана британського кіно Кена Лоуча – соціальна драма «Вас не було на місці»; трилер «Звір», сімейна стрічка – «Зоопарк». Історія яскравого та сміливого роману між двома заміжніми письменницями: Вітою Секвілл-Вест і Вірджинією Вулф, а також добірка найкращих короткометражних фільмів за версією Британської кіноакадеміі – «BAFTA: Британія. Коротко 2019».

Програма:
вся інформація про фестиваль


Дитяче кіно від «Чілдрен Кінофесту»

Дитяче кіно від «Чілдрен Кінофесту» Проект «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» та щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» пропонують організувати легальні покази фільмів з програми фестивалю.

Програма:
вся інформація про фестиваль


Архів

з 1 Вересня по 30 Жовтня

з 18 Квітня по 30 Червня

з 1 Березня по 31 Травня

МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО
з 11 Квітня по 31 Травня

з 1 Грудня по 28 Лютого
 1  2